Loading the content...

Kontakt

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Administrerende Direktør

Jacob Himmelstrup

Email: jacob.himmelstrup@narenergi.dk

Mobil: +45 24 27 97 04
Teknisk leder / HMS- & Kvalitetssjef

Harry Leo Nøttveit

Email: harry.nottveit@narenergi.no

Mobil: +47 977 77 200
Økonomisjef

Eivind Våga Kallevik

Email: eivind.kallevik@narenergi.no

Mobil: +47 94 81 47 67
Salgskonsulent - Produkt

Irene N. Brekke

Email: irene.brekke@narenergi.no

Mobil: +47 907 30 128
Prosjektleder

Karl Ludvig Ådland

Email: karl.ludvig@narenergi.no

Mobil: +47 480 35 952
Prosjektingeniør

Inger Marie Kjærnli

Email: inger.marie.kjarnli@narenergi.no

Mobil: +47 481 35 337
Gasstekniker

Roger Kallekodt

Email: roger.kallekodt@narenergi.no

Mobil: +47 452 91 223
Prosjektlederassistent

Silje Olaussen

Email: silje.olaussen@narenergi.no

Mobil: +47 997 81 313
Drift-/Prosjektingeniør

Leif Inge Maldal

Email: Leif.inge.maldal@narenergi.no

Mobil: +47 45 00 21 03
Lærling

Ruben Kallekodt

Email: ruben.kallekodt@narenergi.no

Mobil: +47 907 30 128
Webmaster

Victor Bonde Rasmussen

Email: victor.rasmussen@narenergi.dk

Mobil: +45 53 53 87 41
BOGHOLDERI, ORDREBEHANDLING OG INDKØB

Sanne Bendtsen

Email: sanne.bendtsen@narenergi.dk

Mobil: +45 25 10 44 01
Servicetekniker

Tony Ward

Email: tony.ward@narenergi.dk

Mobil: +45 33 22 45 02

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Back to top